Kyslíkové ošetrenie vlasovej časti

Kyslíkové ošetrenie vlasovej časti pre oživenie vašich vlasov a zdravie vlasovej pokožky.

Vlasy sú korunou našej krásy a sebavedomia, a preto je dôležité postarať sa o zdravie vlasovej pokožky a podporovať rast vlasov. V dnešnej dobe existuje inovatívna metóda, ktorá prináša vzduch, život a zdravie priamo do vlasovej časti hlavy – kyslíková terapia.

Vlasová Pokožka potrebuje Dych. Vlasové folikuly sú kritické pre rast a zdravie vlasov. Dostatočné zásobovanie kyslíkom je nevyhnutné pre ich správnu funkciu. Kyslíková terapia prináša dôležitý živinový prvok priamo do vlasovej pokožky.

  • Zlepšená cirkulácia krvi: Kyslíková terapia stimuluje cirkuláciu krvi v oblasti vlasovej pokožky, čo znamená, že kyslík a živiny sú prenášané efektívnejšie k folikulom vlasov.
  • Podpora rastu vlasov: Dostatočné zásobovanie kyslíkom môže podporiť rast vlasov a zlepšiť ich štruktúru a pevnosť. To znamená, že vaše vlasy budú zdravé, odolné a menej náchylné na poškodenie.
  • Boj proti problémom s vlasmi: Kyslíková terapia môže byť účinná pri riešení problémov s vlasmi, ako sú vypadávanie vlasov, tenké vlasy a oslabená vlasová pokožka.

 

Kyslíkové ošetrenie vlasovej časti – Ako to funguje:

Plynná štruktúra kyslíka prenikne hĺbkovo cez bariéru pokožky a urýchli metabolizmus buniek.  Keďže bunky kyslík dobre absorbujú, urýchli sa zdravý rast nových buniek, ich regenerácia,  zvýši sa účinnosť vstrebávania živín, pokožka ozdravie.  Pomocou tlakovej pištole a kyslíka sa séra dostávajú až do bazálnej vrstvy pokožky.

Ošetrenie je nebolestivé. Vysoká koncentrácia (95%) molekulárneho kyslíka v kombinácií s kozmetickým prípravkom  pokožku revitalizuje, vyživuje a regeneruje. Dodáva jej vlhkosť a vláčnosť.  Aplikácia kyslíka a séra dodáva vlasovej časti hlavy pružnosť, zvyšuje odolnosť voči infekciám,  zlepšuje mikrocirkuláciu, čo vedie k celkovému zlepšenie stavu pokožky.

Sérum aplikované pomocou airbrush pištole obsahuje komplex vitamínov, ktoré posilňujú a chránia jednotlivé korienky vlasov. Sérum obsahuje obsahuje kyselinu hyalurónovú v nízkomolekulárnych aj vysokomolekulárnych formách, čo znamená, že do pokožky hlavy prechádza vysoká koncentrácia hydratácie a pridaná hydratácia sa v pokožke hlavy zachová. Ošetrenie oxygenoterapie tiež aktívne zvýši rast vlasov a poskytne plnšie a krajšie vlasy.

Aktívne zložky vlasového séra sú:  kyselina hyalurónová, hyaluronát sodný, hydrolyzovaný sójový proteín, crambe habešský olej, skvalén, olej zo semien Macadamia Ternifolia, retinyl palmitat, vitamíny A,B,C,E,F,K omega 3,6,9

 Pri akých problémoch vám môže kyslíkové ošetrenie vlasovej časti hlavy pomôcť?

  • suchá, šupinatá pokožka
  • vypadávanie vlasov
  • slabé korienky, jemné vlasy
  • seborea
  • psoriáza
  • vypadávanie vlasov po onkologickej liečbe
  • hormonálne poruchy

Dĺžka terapie: 90min.
Cena: 50€

 Vdýchnite život do svojich vlasov

Kyslíková terapia je revolučný spôsob, ako investovať do zdravia vlasovej pokožky a podporiť rast silných a krásnych vlasov. Je to cesta, ako dať svojim vlasom nový dych a oživiť ich krásu.

Nenechajte svoje vlasy trpieť nedostatkom kyslíka a živín. S kyslíkovou terapiou môžete mať zdravé a krásne vlasy, na ktoré budete hrdí. Oživte svoje vlasy a svoju sebadôveru s touto inovatívnou metódou starostlivosti o pokožku.

Privítame Vás pri na kyslíkové ošetrenie vlasovej časti z miest Kežmarok, Poprad, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, aj široké okolie.

Kyslíkové ošetrenie vlasovej časti
Kyslíkové ošetrenie vlasovej časti