Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

18,50

Krása kvetiny je podľa ajurvédskej receptúry ručne miešaný masážny, telový a pleťový olej. Je zmesou nádherných kvetinových vôní, ktoré vyzdvihujú vnútornú krásu nositeľa. Ukľudňuje a utišuje na emocionálnej úrovni. Zároveň zachováva krásu a mladosť.

18,50

More múdrosti je ručne miešaný masážny a telový prírodný olej. Táto originálna zmes olejov je špeciálne vyvinutá pre ochranu pokožky a chodidiel. Je vynikajúcim spoločníkom pri cestovaní, ako ochrana pred infekciami, parazitmi a plesňami. Výborne pomôže k prekrveniu tela pred fyzickou záťažou a k celkovej harmonizácii a regenerácii organizmu. Uvoľňuje a upokojuje pokožku, podporuje imunitu.

18,50

Sila srdca je aromaterapeutický ajurvédsky olej. Ručne miešaný masážny a pleťový prírodný olej je jemná zmes dávnych a posvätných olejov odpradávna užívaných ku skľudneniu emócií a uzemneniu nervového systému. Má osviežujúce, inšpriratívne a povznášajúce účinky.

18,50

Večné svetlo je aromaterapeutický ajurvédsky olej. Tento hodvábny olej je zmesou deviatich prírodných a vzácnych olejov. Ukľudňuje, utišuje a inšpiruje celý organizmus. Vnesie do vášho vnútra citovo povznášajúce pocity a znovuobnoví vnútorný kľud a harmóniu. Je výborný k meditácii .