Zobrazených 1–16 z 20 výsledkov

Ľahký ošetrujúci balzam na tvár s 50 % Aloe Vera  gélu.

001-informationObrúsky Aloe Vera prinášajú jednoduché, praktické, rýchle a šetrné ošetrenie  pokožky.

Gél na holenie v špeciálnej kombinácii hydratačnej Aloe Vera a upokojujúceho extraktu bio-nechtíka

001-informationJemné čistiace mlieko na tvár.

001-informationLen za 3 minúty dodá vašej pleti všetko, čo potrebuje v horúcich dňoch: Osvieženie, vitalitu a až o 95 % viacej hydratácie!*

Zľavnená cena

001-informationĽahká a rýchlo sa vstrebávajúca gélová textúra krému na tvár.

001-informationKúpiť za 15,00€ >> Maska pre žiarivo krásnu pleť, ktorá čistí, detoxikuje a hydratatuje do hĺbky. Navyše je s ňou  zábava.

Zľavnená cena

Multi-aktívny denný krém. Ľahká, príjemná textúra pre denné použitie.

Pánska  pokožka vyžaduje špeciálne ošetrenie, nakoľko má iný charakter ako dámska a taktiež dennodenné holenie ju vystavuje stresu. Aloe pokožku ukľudňuje, hydratuje a  ošetrí.

Pánska  pokožka vyžaduje špeciálne ošetrenie, nakoľko má iný charakter ako dámska a taktiež dennodenné holenie ju vystavuje stresu. Aloe pokožku ukľudňuje, hydratuje a ošetrí

Jemná pena na holenie s 30 % Aloe Vera.

Jemná gélová textúra pre tvár.

001-informationPleťová voda bez  obsahu alkoholu, určená k hydratovaniu tváre. Ideálne tak pripraví pokožku na následnú starostlivosť v podobe denného či nočného krému.

Pleťová starostlivosť Aloe Vera poskytuje pokožke intenzívnu hydratáciu a vyváženú starostlivosť vďaka vysokému, až 50%-tnému podielu aloe vera gélu a ďalším  bioextraktom.

Zľavnená cena

Tajomstvo večnej krásy a mladosti objavené. Beauty elixír - porcia krásy, zdravia a vitality v jednom. Sen mnohých mužov a žien sa stáva skutočnosťou. Prirodzený a zdravý vzhľad je ideálom krásy číslo 1.

001-informationKaždodenná podpora všetkého, čo je pre mužov dôležité. Inovatívny komplex s účinnými látkami z vedy a prírody dokonale zodpovedá potrebám mužov. Jednoduché, účinné a všetko, čo muž potrebuje, v jedinej dávke!  LR LIFETAKT 5v1 Men´s Shot aktivuje päť stavebných procesov čistej mužnosti.