Aj vy vlastníte vernostnú kartu?

Ak ste na tom podobne ako ja, máte ich hneď niekoľko, priam desiatky. Jedna vám ukazuje výhody pri nákupe potravín, inú máte do drogérie, na nákup oblečenia, obuvi, do lekárne, stavebnín a pod. … Neviem teda ako u vás, ale mne toho v živote veľa nezmenili. Buď to boli pár eurové ušetrenia, alebo zákon schválnosti, práve vtedy, keď som ju už druhý krát v roku potrebovala, práve nebola poruke, alebo ma jednoducho prestalo baviť vláčiť ich všade so sebou.

Chcem vám ale ukázať inú vernostnú kartu.

Takú čo šetrí a zarába zároveň. Áno, dobre tušíte. Ide o LR kartičku. Pred desiatimi rokmi mi prišla do života a to som ešte netušila, čo s ním urobí. Prvou výhodou bolo, že som mala kvalitný tovar, cenovo dostupný, ktorý som si objednávala priamo u výrobcu v čase a množstve, ktorý mne vyhovoval a nie určoval ktosi ďalší. Vďaka nej, som si mohla z pohodlia domova zabezpečiť produkty pre zdravie, na starostlivosť o vonkajšiu telesnú schránku pre celú rodinu, krásne voňať či nalíčiť sa. Komu by neprišlo vhod vsadiť na špičkovú nemeckú kvalitu a ešte na tom ušetriť? Druhá výhoda LR zľavovej karty prišla vtedy, keď som o nej začala rozprávať vo svojom okolí a ukazovať jej výhody ďalším ľuďom. Či je to susedka, kamarátka, kolega či známy známeho, každý tam nájde to svoje.

Zmenila vám niektorá vernostná karta život?

Napriek tomu, že ich mám desiatky, žiadna z nich. Len jedna bola výnimkou. LR kartička mi teda riadne zamiešala životné karty. Priniesla do života nielen ušetrenie, ale pritiahla aj ďalšie veci. Pritiahla nový pohľad na život, na systém akým fungujeme, na ľudí v mojom okolí, na možnosti, ktoré sa nám núkajú.

A v tom je jej genialita.

Každý využije toľko, koľko chce. Možnosti sú neobmedzené a je len na vás, ako veľmi ju do života začleníte. O firme a jej kvalitách hovoria tri desaťročia na trhu a milióny spokojných zákazníkov a obchodníkov. Každému z nich nejakým spôsobom obohatila život. Využite aj vy jej výhody a nech sa stane súčasťou vašich životov.

Aj ja chcem LR vernostnú kartičku