3.88K views
0 Comments

mam 35 a zacali mi vypadavat vlasy. hlavne v kutoch. skusal som sampny. vodicky a nic nepomohlo. da sa este nejak obnovit rast vlasov?

Answered question

8 Answers

Pozdravujem vás. Najprv sa opýtam, či je to v štádiu, kedy vidíte, že nové vlasy ešte vyrastajú, len sú slabé a rýchlo vypadnú?

Answered question
janci225 (anonymous) 0 Comments

este rastu

Answered question

Ok, to je fajn, že vlasové cibuľky sú ešte živé.

V prvom rade treba dať bokom všetky prípravky z bežnej siete. Väčšinou sú plné chémie, silikónov, parabénov, do  vlasu sa nedostane výživa a kvantum chémie ho ešte vysuší a poškodí. V druhom kroku si treba dávať pozor aj na spôsob ošetrenia. To znamená žiadna horúca voda, žiadne intenzívne trenie a šúchanie pri umývaní a utieraní, žiaden horúci vzduch.

V ďalšom kroku si treba uvedomiť, že vlas potrebuje výživu zvnútra. Ak je telo slabé, podvyživené, bude taký aj vlas. Geniálnym pomocníkom v tomto smere /aj pre mužov/ je Beauty elixír 5v1, ktorý je zameraný aj na kvalitný, zdravý, hustý vlas.

No a zvonku v tomto štádiu odporúčam intenzívnu kúru L-Recapin. Šampón používať podľa potreby, ale ako som písala jemne a šetrne umývať. Tinktúru aplikovať 2xd do vlasov spôsobom, kedy vo vlasoch urobíte cestičky, tam ho kvapkadlom aplikujete a jemne vmasírujete. Budete vnímať , ako to v tej pokožke pracuje takým jemným mravčením. Ak pôjdete na to takto intenzívne a poctivo, do dvoch týždňov by ste mal pozorovať zmenu jednak v kvalite vlasu, ale v prvom rade v zmiernení vypádávania

Answered question
janci225 (anonymous) 0 Comments

a to je aj pre muzovv? ako sa to berie? vdaka.

Answered question

Áno je. Dokonca ak ste športovec, oceníte aj rýchlu regeneráciu po výkone. Užíva sa úplne jednoducho. 1 ampulka/ 1 deň. Kedykoľvek v priebehu dňa.

Answered question
Write your answer.