2.43K videní
0 Komentárov

Po tele sa mi vyhádzali také divné fľaky. Nesvrbí to ani nič. sú na chrbáte, na rukách, na ramenách a nemenia svoju polohu. nezhoršuje sa to nezpelšuje. ako by som ich odstránil?

Dňa

Ako dlho už ten problém pretrváva? Navštívili ste už aj lekára? Ak áno, ako to zhodnotil?

Dňa
niebarsdobre - 0 Comments

ano navstivil. dal mi na to nejaku masticku. mastim si to nejaku dobu, ale flaky su bez zmeny. mozno to zaberie neskor, ale chcem vediet, ci sa to neda zbavit aj nejakym inym sposobom. alebo tej masticke dopomoct. nejake vitaminy, alebo co..

Dňa

Viete mi povedať, ako to lekár zhodnotil? Povedal vám o aké ochorenie sa jedná?

Dňa
niebarsdobre - 0 Comments

vraj to je nejaka plesen.

Dňa

Liečba plesní je pomerne náročná. V prvom rade je dôležité pochopiť, že plesne ktoré sú napovrchu tela, sú len odrazom toho, ako to vyzerá v jeho vnútri. A dovolím si tvdiť, že žiadna mastička v tomto smere nepomôže, jedine dočasne zmierni prejav. Podstatné je zbaviť sa plesní, koré súv tele. A to znamená komplexný prístup. Takže poporiadku. Zo stravy je potrebné vylúčiť jednoduché cukry (plesne ich milujú). Biela múka, pečivo, sladkosti, cestoviny, sladké vody, mliečne výrobky, plesnivé syry, pivo… Naopak zvýšte príjem potravín ako avokádo, cesnak, citrón, grep, kokosový olej, olivový olej, zázvor, acidofilné mlieko, kefír. My robievame z tibetskej huby napr. Potrebujete dostať správne baktérie do čreva, lebo kým nebude ono v poriadku, ani plesní sa nezbavíte. Takže opäť  kefír, acidko, jogurty (domáce, nie s dvojtýždňovou zárukou….), kyslá kapusta, bryndza. No a nevyhnutne probiotiká. Pozrite PRO12. Užívajte 1xd. Ďalej potrebujete účinne zabojovať priamo s plesňami. Tu odporúčam užívanie divokej ruže, CISTUS INCANUS 2x1caps. No a do celej tej koncepcie skvelo zapadá pitie ALOE VERA GÉLU, ktorý telo vyčistí, dovyživí a pomože v boji proti plesniam. Lokálne odporúčam používať MICROSILVER UMÝVACIU EMULZIU, ktorá vďaka striebru pôsobí dezinfekčne a pomôže odstrániť plesne, ktoré sú na pokožke.

Dňa
Pridaj odpoveď/komentár.
Chcete produkty LR nakupovať lacnejšie? Zľava až 35%!>>KLIKNITE TU<<
+ +