Cítite, že váš život potrebuje nový smer a neviete kde začať? Necítite sa vo svojom tele v komforte a prirodzene? Neviete si nájsť životného partnera? V práci sa vám nedarí, ako by ste si predstavovali?

Odpoveďou môže byť zmena zovňajšku, ktorá ide ruka v ruke s vašim vnútrom.

Občas dobre padne poradiť sa, využiť skúsenosti niekoho, kto sa v tejto problematike vyzná a je zorientovaný. Kto má roky skúsenosti so stovkami klientov rôzneho pohlavia, veku, profesie či vyznania.

OD TELA K DUŠI, OD DUŠE K TELU, OD ZMENY VZHĽADU, KU ZMENE ŽIVOTA je mottom práce celostnej vizážistky Svetlany Čiberovej z Pardubíc.

Ja osobne som pred pár rokmi takúto potrebu mala a vtedy sme sa náhodne stretli. Ale ako sa vraví, náhody neexistujú. Bolo tomu aj teraz tak a dohodli sme si stretnutie. Moja prvá predstava bola, že mi odporučí kde aká farbička, kde aký odtieň a pod. Musím však povedať, že moju predstavu obrátila totálne naruby a ja som pochopila, že ak sa máme baviť o zmene, o zovňajšku, musíme ísť v prvom rade pod povrch. Lebo zovňajšok je len odrazom toho, čo drieme vo vnútri. Úprava toho, čo je navonok viditeľné, je už len bonusom naviac, ktorý dokáže človeka preniesť do nového vnímania seba, mení postoj k vlastnej hodnote, k hodnote života, vzťahu, profesii.

Jej práca je o celom človeku. O tom čo cíti, čo ho trápi, čo mu prináša radosť. Každý sme jedinečnou, neopakovateľnou bytosťou. Každý si nesieme životom svoje trápenia a radosti.

A tak to bolo aj u mňa. Naše osobné stretnutie a práca, ktorú odviedla, bola pre mňa viac než zmenou vizáže. Bola pre mňa doslova terapiou. Zanechalo to u mňa hlboké dojmy a som nesmierne potešená, že prijala moje pozvanie na Slovensko. Že príde a odovzdá roky skúseností, ktoré nie sú na teoretickej úrovni, ale priamo zo života.

Som rada, že aj vám môžem tento zážitok sprostredkovať.

  • Najprv sa vám pani Čiberová predstaví vo verejnej besede, kde sa povenuje vzhľadu, tomu, čo o nás vypovedá a ako dotvára celkový obraz nás samotných.

56295381_2269381449987930_4535023480713773056_n

  • Zároveň máte možnosť absolvovať individuálnu premenu, kde sa pani Čiberová bude dve hodiny venovať výlučne vám. Absolvujete premenu, kde vám ukáže, čo dokáže líčenie, aký typ účesu a farby vlasov sa vám hodí, prejdete farebnú typológiu, aby ste vedeli čo je vhodné do vášho šatníka. Prejdete spolu zároveň oblasti zdravia a vnútorného naladenia. Spolu preskúmate prečo vlastne túžite zmeniť vzhľad, čo sa za touto potrebou skrýva. Do akej hĺbky pôjdete, je vždy na vás. Vy rozhodujete na čo ste pripravený, čo chcete či nechcete počuť a akým smerom spoločne pôjdete. Základom všetkého je pravdivosť. Priznať si pravdu sám o sebe je niekedy náročné, ale v každom prípade oslobodzujúce.

plagat-premeny SB

Na pozvánkach máte kontakt pre objednávanie či už na verejnú prezentáciu alebo individuálne premeny. Počet premien je limitovaný. K dispozícii sú ešte 4 miesta, tak odporúčam, v prípade záujmu, čo najskôr sa objednať.

A aby ste verili, že pre mňa to bola riadna zmena, pripájam aj svoje fotky. Síce odrážajú len ten zovňajšok, no ešte extrémnejšia bola moja vnúttorná zmena.

1AA (2)_postcard2A (1)

Pani Čiberová je vizážistkou s viac než tridsaťročnou praxou. Najprv to bol jej koníček popri práci vo farmaceutickej firme a neskôr, po úspechu na majstrovstvách ČR v make-up, sa vizáž stala jej hlavnou profesiou. Jej špecializáciou sú celostné premeny.
Vo svojej práci sa totiž nezameriava len na samotný vzhľad, ale skôr na to, čo o človeku vypovedá. Vedie klientov na ceste k sebe, k objaveniu skutočnej vnútornej krásy a vlastných hodnôt.

Pre lepšiu predstavivosť o jej práci, pripájam nasledujúce video.

Srdečne vás pozývam a teším sa na vaše dojmy.