Poznáte to aj u vás doma? Jeden rieši suchú, iný červenú podráždenú pokožku, ekzém, lupiny, akné a iné kožné problémy? Vek a pohlavie nerozhoduje. Od tých najmenších až po zrelý vek. Čím to je že niekedy toľko kožných problémov nebolo a dnes ich pomaly každý má? Nuž môžme si za to my. Je to dobou v ktorej žijeme, všade samé konzervanty, chémia, stravu ani kozmetiku nevynímajúc.

Produkty pre ošetrenie pokožky. Ktoré teda?

Organizmus je permanentne alergizovaný a kožný problém je len jedným z prejavov. O tom čo doplniť zvnútra sa pobavíme v sekcii zdravie, tu by som skôr chcela upriamiť pozornosť na produkty, ktoré používame na ošetrenie pokožky. Od bežnej dennej hygieny tela cez ústnej dutinu, vlasy či pleť. Tiež som roky trpela kožným problémom a nevedela vyriešiť ani vlastnou snahou, ani odbornou, lekárskou pomocou. Kým som nepochopila že treba rozmeniť na drobné čo za celý deň na telo nanášam a prečo sa správa tak ako sa správa. Že si treba všímať nie len nápis na produkte, ale skôr tú zadnú stranu, kde je reálne zloženie uvedené, že to čo je napísané veľkými písmenami aby upútalo pozornosť ešte neznamená, že bude tvoriť značnú časť produktu.

Účinné látky pre ošetrenie pokožky.

Mnohokrát je to presne naopak. Tá účinná zložka je v produkte často v 1%-tnom zastúpení. Tak ako čakať želaný účinok, keď gro produktu tvorí tuk a konzervanty? Čítajte zloženie, dajte si poradiť od človeka, ktorý sa problematike venuje, využite možnosť produkt najprv odskúšať a následne zistiť ako pokožka reaguje.

LR produkty na báze aloe vera sa vyznačujú vysokým podielom čistého aloe vera gélu, neporovnateľným s bežne dostupnými produktami podobného charakteru. Preto je účinok viditeľný už po prvom použití.

Kto vám v bežných sieťach produkt dá vyskúšať skôr ako do neho investujete? Skúste sa niekde v drogérii opýtať a zrejme budú na vás dosť podozrivo pozerať. Pozrite sa na produkt obyčajným sedliackym rozumom. Tovar je niekoľko týždňov až mesiacov vystavený v regály na teple a svetle, reklamu na neho zazriete v časopise aj televízii, treba zaplatiť priestor, predavačku, niekto musí zabezpečiť distribúciu atď, atď. Viete si predstaviť aké sú to náklady? Koľko teda reálne v produkte môže byť kvality, aby nestál stovky eur? No minimum. Niekde ušetriť treba aby bol predajný…

Zdravú pokožku? Počúvajte svoje telo.

Úprimne povedané, produkty na ošetrenie tela boli ako prvé, ktoré som si vyskúšala a kúpila formou priameho predaja. Vtedy som pochopila čo znamená počúvať potreby zákazníka, ušiť na mieru produkt, následný servis nevynímajúc, ale ako podstatné zistenie bola kvalita produktu. Po troch mesiacoch som vyriešila problémy, ktoré ma trápili niekoľko rokov.

Produkty súvisiace s témou článku:

Všetci ošetrujeme pokožku produktami s vysokým podielom aloe vera, nie chémie.

Krásna a zdravá pokožka pre celú rodinu
Krásna a zdravá pokožka pre celú rodinu
Chcem radu, ako mať krásnu a zdravú pokožku