Zobrazených 1–16 z 20 výsledkov

39,00

Váš individuálny plán ku krajšej postave.

39,00

Váš individuálny plán ku krajšej postave.

-21%
31,69

001-informationKúpiť za 23,50€ >> SOS starostlivosť pre všetky prípady Pre všetkých, ktorých máte v srdci - trojnásobná špeciálna starostlivosť častí tela, ktoré potrebujú  ošetrenie.

33,59

001-informationKúpiť za 24,90€ >> Maximálny pôvab a zmyselnosť Drzá, inšpiratívna, prirodzená, romantická – explozívna zmes vôní ovocného bergamotu, pomarančových kvetov, jazmínu a okúzľujúceho  pačuli.

47,49

Vianočné sny vo flakóne Limitovaná vôňa šíri Bruceovu predstavu o zime: Teplý, útulný večer pri krbe s rodinou. Levanduľa, pačuli a céder charakterizujú túto vôňu.

47,49

001-informationKúpiť za 35,20€ >> Ušľachtilá kompozícia z jemného, sladkého, ovocného bergamotu, elegantnej ruže, teplej vanilky a zvodného pačuli - pútavá, neodolateľná a taká osobná ako Cristina Ferreira.  

11,50

Objavte nádherne ovocné tóny v každej šálke kávy s vyváženou kyslosťou, ktorá Vám bude pripomínať exotickú marakuju, karamel, rum či kakao.

18,50

Krása kvetiny je podľa ajurvédskej receptúry ručne miešaný masážny, telový a pleťový olej. Je zmesou nádherných kvetinových vôní, ktoré vyzdvihujú vnútornú krásu nositeľa. Ukľudňuje a utišuje na emocionálnej úrovni. Zároveň zachováva krásu a mladosť.

47,49

001-informationKúpiť za 35,20€ >> Lightning Collection esencia života. Lightning Collection s kryštálmi Swarovski® od Emmy Heming-Willisovej prináša trblietavé esencie života v troch vonných kompozíciách.

18,50

More múdrosti je ručne miešaný masážny a telový prírodný olej. Táto originálna zmes olejov je špeciálne vyvinutá pre ochranu pokožky a chodidiel. Je vynikajúcim spoločníkom pri cestovaní, ako ochrana pred infekciami, parazitmi a plesňami. Výborne pomôže k prekrveniu tela pred fyzickou záťažou a k celkovej harmonizácii a regenerácii organizmu. Uvoľňuje a upokojuje pokožku, podporuje imunitu.

10,00

ORGONIT je energetický harmonizér a transformátor negatívnej energie zo svojho okolia. Naťahuje do seba negatívnu energiu a svojim jedinečným zložením ju mení na pozitívnu. Prospieva psychike, zdraviu, vitalite.

18,50

Sila srdca je aromaterapeutický ajurvédsky olej. Ručne miešaný masážny a pleťový prírodný olej je jemná zmes dávnych a posvätných olejov odpradávna užívaných ku skľudneniu emócií a uzemneniu nervového systému. Má osviežujúce, inšpriratívne a povznášajúce účinky.

28,90

Túžite mať všetky parfémy pod jednou strechou? Chcete sebe či partnerovi vybrať vašu individuálnu vôňu v pohodlí domova, nikam nechodiť, práve naopak, parfuméria príde za vami?  

18,50

Večné svetlo je aromaterapeutický ajurvédsky olej. Tento hodvábny olej je zmesou deviatich prírodných a vzácnych olejov. Ukľudňuje, utišuje a inšpiruje celý organizmus. Vnesie do vášho vnútra citovo povznášajúce pocity a znovuobnoví vnútorný kľud a harmóniu. Je výborný k meditácii .

-20%
276,99

001-informationKúpiť za 205,20€ >> ZEITGARD Anti-Age Systém obsahuje špeciálne kozmetické prípravky, ktoré v spojení s prístrojom zjemnia vrásky a postarajú sa o to, aby pleť vyzerala mladšia.

-20%
276,99

001-informationKúpiť za 205,20€ >> ZEITGARD Anti-Age Systém obsahuje špeciálne kozmetické prípravky, ktoré v spojení s prístrojom zjemnia vrásky a postarajú sa o to, aby pleť vyzerala mladšia.