Aj vy zapadáte do kategórie, ktorá si pravidelne začiatkom roka alebo na jar dáva predsavzatia, že sa o svoje telo začne starať?

Medzi tie najčastejšie patrí: prestať fajčiť, schudnúť, začať sa zdravo stravovať, mať menej stresu a viac pohybu.

Ako telu dopriať “zdravý” reštart?

Tiež sa cítite malátni, bez nálady, akoby vás prešiel kamión a nič sa vám nechce? Krivka na váhe nebezpečne stúpla nahor, žalúdok je nafúknutý, netrávi vám? Na váš vkus ste nejak často chorí, bolieva vás hlava, padajú vlasy?

Telo dáva jasne najavo, že niečo nie je v poriadku. Je len na vás, či tieto prejavy budete ignorovať a bezhlavo pôjdete ďalej, alebo to príjmete ako signál zamyslieť sa a niečo urobiť.

Ak je pre vás “B” správne, poďme sa pobaviť, ako na to.

V prvom rade si treba uvedomiť, že taká zmena a cesta k lepšiemu, zdravšiemu a výkonnejšiemu telu je proces. Nie je to záležitosť dňa či týždňa.

Vezmite do úvahy, ako dlho ste vašu telesnú schránku zanedbávali. Mesiace, možno to boli roky. Ak má byť zmena vo váš prospech, nedocielite to zo dňa na deň, výsledky nebudú okamžité. Existuje mnoho spôsobov, kedy si môžete naordinovať kapustovú, vajíčkovú, klobásovú či lentilkovú diétu. Vždy je to len diéta a podstata je, že telu uberie živiny. Ťažko očakávať posun v zmysle regenerácie a vitality.

Podstatné je uvedomiť si, že ak chceme redukovať nejaké prebytočné kilogramy, nepôjde to jednoducho. A už vôbec nie tak, ako sľubujú reklamy na desiatky “zaručených” produktov. Vziať si tabletku a ráno mať 5 cm menej v páse a 10kg dole jednoducho nefunguje. Vyzerať príťažlivo navonok je jedna vec, ale nemusí to rovnako znamenať, že aj vnútro je žiarivo krásne. Preto treba v prvom rade začať upratovať zvnútra.

Telo sa potrebuje najprv zbaviť všetkého nepotrebného, rokmi nadobudnutého nesprávnym životným štýlom. Následne doplniť, čo mu právom patrí.

Ani od auta nečakáme, že bude jazdiť 40 rokov bez výmeny oleja a doplnenia paliva, že? Zaujímavé je, že túto údržbu berieme úplne samozrejme a automaticky sa staráme o všetko potrebné. A pritom je to len auto. Jeho zadováženie síce stálo peniaze aj úsilie na ich dosiahnutie, ale vždy je to len auto. Doslúži? Dá sa vymeniť.

Ale čo naše telo? Tiež ich máme niekoľko na výmenu? Chceme aby schránka, v ktorej prebývame bola plná energie, vyzerala zdravo, štíhlo a vitálne? Tak jej dodajme to správne palivo.

pexels-photo-460524

Tak ako do auta nenatankujeme benzín namiesto nafty, tak ako nenahradíme motorový olej limonádou, rovnako “primitívne” to funguje aj v našom tele.

Čo je tým správnym palivom pre náš organizmus?

Odhalím vám troch pomocníkov, takú veľkú upratovaciu čatu, ktorá nabehne, vyzametá všetky kúty, utrie prach, umyje okná, dokonca namastí aj vŕzgajúce pánty.

  • Aloe vera gél

Nepoznám osobne lepší a účinnejší komplex pre telo. V prvom rade každú jednu, aj tú najmenšiu cievku v organizme vyčistí od nánosov a usadenín. Naštartuje tráviaci systém, podporí imunitu, dodá do tela takmer 200 účinných zložiek ako vitamíny, minerály či stopové prvky. Má protizápalové účinky, utíši od bolesti, upraví stav pokožky. Pomôže regulovať telesnú hmotnosť a dodá energiu, zníži telesný cukor, obnoví poškodené bunky.

Užíva sa 1ml/1kg/deň. Ideálne nalačno v dvoch až troch denných dávkach.

Aloe Vera Drinking Gél Intense Sivera

  • Minerály a stopové prvky

Dnešnej modernej dobe vďačíme za to, že sme sa odchýlili od pôvodnej, zásadotvornej stravy smerom ku strave kyselinotvornej. Denne ho ládujeme nevhodnou stravou, kávou, k tomu pridáme patričnú dávku stresu, nedostatku spánku, liekov a prípadne to zavŕšime cigaretkou. Telo však potrebuje rovnováhu medzi kyselinami a zásadami. Kyseliny si vytvorí samé, minerály mu treba dodať. V strave ich takmer nenájdeme, tak je potrebné siahnuť po doplnkoch na tejto báze. Telo dajú do rovnováhy, naštartujú trávenie, zlepšia stav kože, nechtov a vlasov, prestane bolieť hlava, nebudete tak často chorí, upraví sa vám tlak, zmiernia bolesti, opuchy, pohybový aparát zaplesá od radosti, rýchlejšie zregeneruje po námahe, ubudnú centimetre.

Užíva sa po jedle 3x3tbl ak máte menej ako 70kg, 3×4 tbl nad 70kg.

Pro Balance Tablety

  • Figuaktiv čaj. Do tretice treba zabezpečiť, aby nečistoty, ktorých sa zbavíme vďaka aloe a minerálom telo vylúčilo von. Či sa vám to páči alebo nie, pitný režim je veľmi podstatnou ozdravnou zložkou. Káva ani pivo nie sú pitný režim, naopak majú močopudný účinok. Sladené a farebné nápoje tiež urobia viac škody ako úžitku. Čistá voda v kombinácii s figuaktiv čajom urobí zázraky. Zmes siedmych bylín ulahodí vášmu tráviacemu traktu, podporí metabolizmus, imunitu, zlepší trávenie a podporí redukciu hmotnosti. Žiadny neidentifikovateľný prášok, ale 250g kvalitného, zmysluplného nápoja, ktorý vydrží dlhé mesiace.

LR LIFETAKT Figu Active Bylinný Odtučňovací Čaj

 

Keď telu doprajete tento prvý, no dovolím si povedať najpodstatnejší krok, môžte sa pustiť do vylaďovania vašich kriviek pomocou Figuaktiv náhrad jedla. Bez toho to nepôjde.

Diéty nefungujú. To je zásadný poznatok, ktorý si treba uvedomiť. Jediné čo funguje, je zmena životného štýlu so všetkým, čo k tomu patrí. To znamená vyčistiť a vyživiť, upraviť stravu, prijímať dostatok tekutín, zapojiť pravidelnú pohybovú aktivitu a úsmev na tvári. Aké jednoduché a zložité zároveň, že?

Chcete produkty LR nakupovať lacnejšie? Zľava až 35%!>>KLIKNITE TU<<
+ +