Máte doma teenagera, alebo sa sami boríte s daným problémom aj napriek tomu, že už nepatríte ku „-násť“ ročným? Nič príjemné. Najmä ak sa akné nachádza v oblasti tváre, ktorú je ťažko schovať pred okolím. Sebavedomie dostáva zabrať.

Ako sa zbaviť akné? Je to vôbec možné?

Veď u kožného lekára ste ako na klavíri, rovnako na kozmetike, množstvo času, financií ste investovali a efekt nula bodov. Prečo? Pokožka je odrazom v akom stave sa telo nachádza zvnútra. Preto nepomáha zamerať sa len na starostlivosť zvonku, ale opäť to treba prepojiť a začať od „podlahy“ ak chcete naozaj vyriešiť akné. Kožný lekár vám nasadí lokálnu liečbu, väčšinou na báze alkoholu, ktorá pokožku vysuší, podráždi, prípadne antibiotickú liečbu, či už lokálne alebo celkovo. Tá je značnou záťažou pre vás organizmu a navyše  želaný efekt sa poväčšine dostaví len na krátky čas.

Stalo sa niekedy, že sa s vami pobavili o tom akú stravu máte, čo váš pitný režim, v akom stave máte črevá, pH organizmu a podobne? Mne teda nie. A to ma malo akné dlho rado. A tu je pes zakopaný. Odpovedzte si na tých pár otázok a prídete na to, ako sa zbaviť akné. Takže poďme sa pustiť do boja s akné pekne po poriadku.

V prvom kroku telo treba vyčistiť a odkysliť, zbaviť nánosov toxínov a vyživiť.

Geniálne vám poslúži aloe vera gél. Ten zabezpečí v prvom kroku detoxikáciu a vyčistenie organizmu a následne jeho výživu. Aloe obsahuje takmer 200 aktívnych látok a vďaka nim bude telo spievať blahom. Žíhľava spolu s aloe tento účinok ešte navýši. Preto odporúčam aloe vera gél sivera.

Aloe Vera Drinking Gél Intense Sivera

Detoxikáciu podporia minerály. ProBalace upravia kyslé prostredie organizmu, posunú do zásaditých hodnôt a dodajú do tela 7 cenných minerálov a stopových prvkov, bez ktorých nevie organizmus fungovať, no telo si ich samotné nevie „vyrobiť“ a tak ich potrebuje prijať zvonku. Efekt pocíti nielen pokožka, ale aj vlasy, nechty, kĺby, organizmus vďaka nim rýchlejšie regeneruje (čo ocenia najmä športovci) a mnoho iného.

Pro Balance Tablety

V druhom kroku dajte do poriadku črevá.

Pomocou probiotík sa zbavte plesní (tie sú neraz hlavým dôvodom problematickej pokožky), dodajte telu správne baktérie, ktoré tam po antibiotickej liečbe nezostali a naopak zbavte ho toxických baktérii. Probiotiká ocení nielen vaša koža, trávenie, vyprázdňovanie, ale aj imunita. Vedeli ste že 70% imunity je práve v čreve? A že nie sú probiotiká ako probiotiká sa dozviete v podrobnejšom popise Pro12.

Pro 12 Kapsule Probiotiká

No a konečne v treťom kroku začnite starostlivosťou zvonku.

Nevysušujte a nepoškodzujte pokožku dráždivými preparátmi. Práve naopak. Starostlivosť nech je čo najšetrnejšia. Základom je zbaviť pleť čo najdokonalejšie nečistôt, baktérií a až tak dodať liečivé zložky. Ale nie 1x za mesiac počas návštevy salónu, ale denne. Že kto by chodil každý deň na kozmetiku? No nik. Nezvládli by ste to časovo, ani finančne. Majte kozmetiku doma. Pomocou prístroja si v pohodlí domova pravidelne, v každodennom intervale vyčistite pleť a tak pripravte na následnú starostlivosť. Podľa čoho si prístroj vybrať? Musí byť šetrný a účinný zároveň, bakteriálne nezávadný, dermatologicky testovaný, ktorý už počas ošetrenia pleť nielen čistí, ale hojí zároveň.Presne o tom sú prístroje Zeitgard I.

ZEITGARD 1 Séria pre normálnu pleť

Ako následnú starostlivosť odporúčam produkty na báze Microsilver, ktoré pleť liečia, dezinfikujú a eliminujú množenie baktérií. Účinná látka Microsilver v kombinácii s ďalšími cennými látkami a minerálnymi zlúčeninami má antibakteriálny, regulujúci a stabilizujúci účinok. Vytvorí na pokožke akýsi neviditeľný film, ktorý bráni tvorbe nežiadúcich baktérií. Účinne bojuje proti baktériám, vírusom a plesniam.

Vhodnejšie hlavne pre mastnejšiu pleť.

MICROSILVER PLUS Pleťový krém

U suchšej a zmiešanej pleti siahnite skôr po produktoch na báze aloe vera.

Pri ošetrovaní pleti zabudnite na uteráky. Ideálne prostredie pre množenie baktérií. Skvelo vám poslúžia papierové, kuchynské utierky.

Vo štvrtom, dosť podstatnom kroku sa pozrite na váš tanier.

Vylúčte korenené, mastné, dráždivé jedlá, vyhnite sa alkoholu, farebným nápojom, bublinkám, cigaretám. Dbajte na dostatočný prísun tekutín, ideálne čistej vody, prípadne detoxikačný efekt podporte kombináciou bylín vo forme čaju. Náš Figuaktiv čaj je kombináciou siedmych bylín, ktoré podporia trávenie a detoxikáciu. V tráviacom trakte vytvoria akýsi ochranný film a podporia imunitu zároveň.

LR LIFETAKT Figu Active Bylinný Odtučňovací Čaj

Tak dúfam, že ste sa nezľakli. Tí, ktorí ma už poznáte, viete, že riešim veci komplexne, z viacerých strán, aby efekt bol maximálny a rýchly. Hor sa teda do boja!

Chcem sa dozvedieť ako sa zbaviť akné