Prichádza najkrajšia časť roka, ľudia sa zjemnia, rozcítia, začnú si všímať okolie, ich potreby a túžby, bude čas sadnúť spolu k jednému stolu, porozprávať sa, stretnúť.

Túžime obdarovať najbližších niečím hodnotným, výnimočným, vyjadriť svoju vďaku a lásku. Aj keď Vianoce by nemali byť len o darčekoch, jednoducho sme si na to zvykli a je to ich nenahraditeľnou súčasťou.

darček

Z pohľadu obchodníkov je samozrejme toto obdobie najlepšou časťou roka.

Pre väčšinu spotrebiteľov je však obdobie Vianoc finančne náročné, neraz siahajú za hranice svojich možností.

Chcem Vám ukázať možnosť, ako byť na druhej strane. Ako na Vianoce neuberať z rodinného rozpočtu, naopak, ako doň peniažky priniesť. Ako sa stať takým sprostredkovateľom kvality a výhodného nákupu pre svoju rodinu či najbližšie okolie. Ako im ukázať niečo iné, čo možno doteraz nevyskúšali, lebo si mysleli, že na to nemajú. Ako sa podeliť o vlastné skúsenosti a spokojnosť a následne byť za tú snahu viac ako príjemne prekvapený a odmenený.

Chcete mať nemeckú výplatu na Slovensku? Možnosť realizovať sa, pomáhať iným, kariérne rásť a byť hrdý na to, čo robíte. Vymeňte hodinu denne za lepšiu budúcnosť, za naplnenie svojich túžob a plánov či splatený úver.

Páčila by sa Vám predstava, že nemusíte investovať tisíce ako bežní obchodníci, aby mohli zákazníka osloviť a čakať, či sa im investícia vráti?

Páčilo by sa Vám, keby ste bez rizika a vo vlastnej časovej réžii mohli ponúknuť špičkovú, bezkonkurenčnú kvalitu? Keby ste okoliu priniesli domov mercedes za cenu fábie?

Ja Vám tú možnosť ponúkam. Stačí sa rozhodnúť a nečakať, že bude lepšie obdobie. Podajme si ruky, vyhrňme rukávy a pusťme sa s radosťou do práce.

people-3242866_640

V prípade, že nie ste z tých, čo nečinne čakajú na lepšiu budúcnosť, ale sú ochotní sa postaviť a vyjsť jej v ústrety, neváhajte ma kontaktovať a všetko vysvetlím.

lenka@fajnzivot.sk, 0907 258 616